گروه تولیدی بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان

گروه تولیدی بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان با در اختیار داشتن بیش از دو دهه سابقه حرفه ای و بیش از ۲۵ کارگروه متخصص، متهعد و کارآزموده در راستای ارتقا و بهبود تامین و خدمات سیستم های بوستر پمپ های آبرسانی و آتشنشانی، پمپ های آبرسانی خانگی، صنعتی، و نیمه صنعتی و تجهیزات مربوطه اعم از مخازن تحت فشار و تیوپ، لوازم کامل استخری؛ شامل انواع کلرزن و انواع پمپ و دستگاه های R.O، به همراه ادوات کامل و تجهیزات تاسیساتی و موتورخانه ای، انواع رادیاتور، پکیج، دیگ های آب گرم، منابع آب گرم کویلی و دوجداره، پمپ های سیرکوله آب گرم و لوازم جانبی مانند اتصالات، شیرآلات و انواع لوله بنا نهاده شده است. پایا گسترش خورشید تابان افتخار دارد در بازه وسیعی از محصولات و خدمات حوزه مذکور با به‌کارگیری و پیروی از استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی و به روز رسانی فناوری در این زمینه در جهت ارائه راه حل های مناسب در راستای حفظ، نگهداری و صرفه جویی منابع مشتریان و سفارش دهندگان مطابق با نیاز های مصرفی در ایران گام موثری بردارد.

ما در تلاش برای به دست آوردن رضایت مشتریان با استفاده از چندین سال تجربه تیم مدیریتی و انتخاب مجموعه ای از بهترین برندهای محصولات پمپ های آبرسانی به شرح زیر می باشیم:
۱٫ ارائه تجهیزات با کیفیت بالا و تکنولوژی برتر متناسب با نیازهای مراکز صنعتی، نیروگاهها، پتروشیمی و خانگی
۲٫ طراحی، مشاوره و ارائه خدمات مهندسی قبل از انتخاب تجهیزات مورد نیاز،
۳٫ رفع نیاز مشتریان با ارائه تضمین خدمات پس از فروش توسط تیم فنی حرفه ای در جهت بهینه سازی عملکرد برتر مراکز صنعتی می باشد.
۴٫ بازبینی و کارشناسی پروژه ها و طراحی و تحویل کالای مورد نیاز همراه با راه اندازی و نصب
در نهایت این شرکت در جهت افزایش رضایت مشتریان با در نظر گرفتن و رعایت مواظین اخلاقی همچون صداقت و درستکاری، ارائه محصولات با کیفیت بالا، خدمات پس از فروش منظم با بهره گیری از نیروی کار حرفه ای و به دنبال آن گسترش امکانات ارائه مطالب علمی و کاربردی، بهبود دانش مشتریان گام بردارد. امیدواریم که قادر به پاسخگویی به نیازهای صنعتی کشور و تحقق تعهداتمان در صنعت باشیم. و در ادامه این امر مهم لطفاً پیشنهادات و انتقادات سازنذه خود را به ایمیل شخصی مدیریت محترم ارسال نمایید.

گواهینامه ها

گروه بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان دارای استانداردهای مدیریت کیفیت ISO9001:2008&ISO14001:2004&OHSAS18001:2007

خدمات پمپ 100%
خدمات بوسترپمپ 100%
تجهیزات جانبی پمپ 100%
منابع تحت فشار 100%

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، خیابان طالقانی، بعد از خیابان مفتح، پاساژ دانش، طبقه سوم، واحد ۱۰

Tell/Fax: 88830031 – 88830032 – 86072873 – 86072891 – 8872873

EMAIL: info@pumpsab.ir

website: www.pumpsab.ir