برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 02188830031|info@pumpsab.ir
بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل ۱۳۹۶-۱۱-۷ ۱۱:۴۷:۱۹ +۰۰:۰۰

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل

فروش بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل/ عرضه بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل/لیست قیمت بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل/خدمات بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل

بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان نمایندگی بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل

پمپ های سری SV لوارا مناسب برای سیستم بوستر های آبرسانی می باشند.

بوسترپمپ ها یا بوستر ست ها ، مجموعه های صنعتی هستند که با ترکیب موازی ۲ و یا تعداد بیشتری از پمپها ، باعث افزایش عملکرد تک پمپها می شوند.

هد بوستر پمپ (بوستر ست) همان هد هر یک از پمپها بوده و دبی ، مجموع دبی های هریک از پمپ ها می باشد.

قسمتهای اصلی یک بوسترپمپ شامل: الکتروپمپ ها، شاسی اصلی، کلکتور دهش،کلکتور مکش،منبع دیافراگمی مناسب و تابلو فرمان می باشد.

در یک بوستر پمپ دور متغیر، الکتروپمپ ها دارای سرعت گردش متغیر هستند که از صفر تا سرعت نامی آنها تغییر میکند. در این قبیل سیستمها با تغییر فرکانس برق ورودی به الکتروپمپ از طریق اینورتر، سرعت گردش الکتروپمپ تغییر می کند. با تغییر سرعت گردش الکتروپمپ، منحنی فشار و دبی پمپ نیز به تبع آن دچار تغییر می گردد بطوریکه با سرعت های گردش مختلف در یک فشار ثابت، می توان دبی های مختلفی را در خروجی پمپ داشته باشیم.

در یک بوستر پمپ دور متغیر برخلاف بوستر پمـپ های دور ثابت که الکتروپمپ های آن بیکباره روشن و خاموش میشونـد، روشن و خامــوش شدن الکتروپمـپ ها کاملا نرم و تغییرات سرعت گردش آنها به تدریج و با تغییرات دبی مصرف آب صورت می گیرد.

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل
لیست قیمت
دانلود کاتالوگ

محصولات بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل ( LOWARA)

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل مدل ۲PGKTVE+5SV 09+80Lit

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل مدل ۲PGKTVE+5SV 13+80Lit

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل مدل ۲PGKTVE+5SV 14+80Lit

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل مدل ۲PGKTVE+10SV 06+80Lit

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل مدل ۲PGKTVE+10SV 08+80Lit

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل مدل ۲PGKTVE+15SV 05+80Lit

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل مدل ۲PGKTVE+15SV 06+80Lit

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل

بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل مدل ۲PGKTVE+15SV 08+80Lit

سوالات متداول و دانستنی های بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر عمودی لوارا اصل

نحوه ی محاسبه بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی:

با توجه به این که میزان مصرف آب دائما در حال تغییر است و هیچ گونه الگوی خاصی برای مصرف وجود ندارد، از این رو با افزایش یا کاهش مصرف آب میزان فشار آب داخل لوله ها دائما در حال تغییر می باشد و این تغییرات مشکلاتی را در سیستم های آبرسانی به وجود می آورد به طوری که افزایش ناگهانی فشار آب ممکن است موجب آسیب دیدن شیرآلات و لوله ها شود و کاهش فشار نیز باعث قطع آب در بعضی از نقاط شهر یا ساختمان ها گردد. معمولا برای تامین فشار کنترل شده آب در یک سیستم پمپاژ، از بوسترپمپ استفاده می شود.در مصارف آب شهری، حداقل مصرف ساعتی آب تقریبا معادل ۲۰% حداکثر مصرف ساعتی آن است. لذا پس از تعیین حداکثر مصرف ساعتی آب ساختمان، تعداد و ظرفیت الکتروپمپ های بوسترپمپ به گونه ای تعیین می گردد که در حداقل مصرف ساعتی آب بخشی از ظرفیت یکی از الکتروپمپ ها، آب مورد نیاز را تامین نماید و در حداکثر مصرف ساعتی،‌مجموعه الکتروپمپ ها جوابگوی حداکثر مصرف ساختمان باشند. برای ساختمان های با مصرف متوسط آب، انتخاب یک بوسترپمپ با دو یا سه الکتروپمپ مشابه انتخاب معقولی است. ظرفیت هر یک از الکتروپمپ ها بستگی به تعداد الکتروپمپ های انتخابی دارد و از فرمولQ/N= q به دست می آید که در آن (Q) حداکثر مصرف ساعتی ساختمان و N تعداد الکتروپمپ های اصلی بدون پیش بینی الکتروپمپ رزرو است. تحت این شرایط در صورت خرابی یکی از الکتروپمپ ها، بقیه الکتروپمپ ها قادر به تامین حداکثر مصرف ساعتی آب در فشار بوسترپمپ نخواهند بود، لذا یک دستگاه الکتروپمپ مشابه به عنوان الکتروپمپ رزرو، به تعداد الکتروپمپ ها افزوده می گردد که به صورت نوبتی مشابه سایر الکتروپمپ های بوسترپمپ کار می کند.تعیین ظرفیت و مشخصات بوسترپمپ های آتش نشانی:
یکی دیگر از انواع بوسترپمپ هایی که در ساختمان ها و صنایع مورد استفاده دارد، بوسترپمپ آتش نشانی است که در انواع تک پمپه و چند پمپه با الکتروپمپ پیشرو و یا بدون الکتروپمپ پیشرو ساخته می شوند. ظرفیت بوسترپمپ های آتش نشانی بستگی به نوع وسایل اطفای حریق آبی مورد استفاده در ساختمان دارد. بر اساس استاندارد N.F.P.A در ساختمان های مجهز به جعبه آتش نشانی ظرفیت بوسترپمپ بر مبنای مصرف ۵۰ گالن آب در دقیقه برای هر جعبه و استفاده همزمان از دو جعبه آتش نشانی تعیین می گردد. برای اماکن مجهز به هیدرانت آتش نشانی حداقل ظرفیت بوسترپمپ ۵۰۰ گالن در دقیقه در نظر گرفته می شود.
الکتروپمپ های بوسترپمپ آتش نشانی باید به گونه ای انتخاب شوند تا در هر زمان آب مورد نیاز با فشار لازم در خروجی بالاترین وسیله اطفای حریق وجود داشته باشد. مقدار این فشار در استانداردهای آمریکایی و اروپایی به ترتیب ۶۰ و۴۵ پوند بر اینچ مربع معادل ۴ و ۳ اتمسفر است.

تعیین ظرفیت و مشخصات بوسترپمپ های مشترک آبرسانی و آتش نشانی
برد کنترل میکروپروسسوری این شرکت قابلیت برنامه ریزی برای کنترل و فرمان بوسترپمپ های مشترک آبرسانی و آتش نشانی (دو منظوره) را دارد
این بوسترپمپ ها در مواقعی که اختلاف فشار و دبی بوسترپمپ های آبرسانی و آتش نشانی زیاد نباشد، کاربرد دارد.
حداقل فشار و حداکثر ظرفیت بوسترپمپ مشترک براساس بیشترین مقدار آن در مقایسه با دو سیستم با یکدیگر انتخاب می شود.نتخاب حجم منبع دیافراگمی:
بهترین انتخاب حجم منبع دیافراگمی برای آب مصرفی بر مبنای ۱۵ بار در ساعت روشن و خاموش شدن هر یک از الکتروپمپ های اصلی بوسترپمپ در حداکثر مصرف ساعتی آب ساختمان می باشد. بر این مبنا ظرفیت مفید منبع دیافراگمی از فرمول به دست می آید و ظرفیت نامی منبع دیافراگمی (q/n= v) با توجه به راندمان آن ( ) از فرمول قابل محاسبه است. راندمان منبع دیافراگمی، درصد حجم ذخیره آب در حد فاصل حداقل و حداکثر فشار سیسیتم نسبت به حجم نامی آن می باشد.

H = h1 + h2 + h3 + h4 (متر آب)
h1 : ارتفاع عمودی از دهانه بوستر پمپ تا شیر دورترین وسیله بهداشتی (از جدول تعیین حداکثر مصرف آب ساختمان) بر حسب متر.
h2 : حاصلضرب طول دورترین و پرفشارترین مسیر رفت آب (L) از مخزن آب تا بالاترین وسیله بهداشتی در عدد ۰٫۱۶۵ :
h2 : L x 0.165
h3 : فشار مورد نیاز در پشت شیر بالاترین وسیله بهداشتی
h4 : فاصله عمودی از دهانه لوله مکش مخزن ذخیره آب تا دهانه مکش بوستر پمپ
در آخر با توجه به هد و دبی بدست آمده از روی نمودار همپوشانی پمپ که برای هر کارخانه منحصر بفرد است و تلاقی این دو مقدار در منحنی مدل پمپ را انتخاب می کنیم.

محاسن و مزایای بوسترپمپ های دور ثابت و دور متغیر:

۱-بوسترپمپ های دو یا چند پمپه این شرکت به یک تابلوی برق مجهز میباشد که دارای مدار فرمان و قدرت است . مدارفرمان تابلوی برق دارای برد کنترل مجهز به سیستم هوشمند الکترونیکی قابل برنامه ریزی است .
۲-در هر برد کنترل علاوه بر امکان راه اندازی دستی هر یک از الکترو پمپ ها و مجموعه الکترو پمپ ها تا شش الکتروپمپ ،توانایی راه اندازی و کنترل اتوماتیک الکترو پمپها وجود دارد.
۳- در مدار قدرت از تجهیزات تابلویی با مشخصات مورد نیاز از جمله کلید اصلی برای قطع و وصل جریان برق ورودی تابلو ،کلیدهای فرعی برای قطع و وصل جریان برق هر یک از الکترو پمپ ها ، کنتاکتورها و کلیدهای حرارتی جهت امکان قطع و وصل اتوماتیک جریان برق الکترو پمپ ها از طریق مدار فرمان ، بی متال ها برای کنترل بار اضافی الکترو پمپ ها و ترمینال های مناسب استفاده شده است .
۴-کار نوبتی الکترو پمپ ها که موجب میگردد در طول عمر بوسترپمپ ، کلیه الکتروپمپ های تشکیل دهنده آن به یک میزان کار کنند .

۵-امکان از مدار خارج کردن هر یک ازالکترو پمپ های بوسترپمپ جهت تعمیر بدون تأثیر در برنامه کنترل و عملکرد سایر الکترو پمپ های بوسترپمپ وجود دارد .
۶- سیستم جلوگیری از هدر رفتن آب ناشی از نشتی در شبکه مصرف به دلیل بروز خرابی در لوله کشی و یا افزایش بیش از حد مصرف آب پیش بینی گردیده است .

۷-قابلیت برنامه ریزی و امکان تغییر محتوای برنامه برای حصول شرایط ایده آل مصرف آب
۸-یکی از بارزترین ویژگیهای بوسترپمپ های این شرکت سیستم عیب یاب اتوماتیک پیش بینی شده در برد کنترل تابلویبرق آن بشرح زیر است :
مدار فرمان سیستم مجهز به یک چراغ سون سیگمنت است که در حالت عملکرد اتوماتیک بوستر پمپ ، کار نرمال آن را با حرف O روشن نشان میدهد . در صورتی که عیبی در مدار کنترل و فرمان تابلوی برق و یا تجهیزات تابلویی به کار رفته درآن بروز کند، همچنین زمانی که سطح آب منبع ذخیره به حد شناور برقی کنترل حداقل سطح برسد ویا شناور برقی دچار اشکال شود ، چراغ مذکور با کدهای خرابی خاص ازحروف Aالی Z و اعداد ۰ الی ۹ به صورت چشمک زن نوع عیب را اعلام میدارد.

خدمات پمپ 100%
خدمات بوسترپمپ 100%
تجهیزات جانبی پمپ 100%
منابع تحت فشار 100%

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، خیابان طالقانی، بعد از خیابان مفتح، پاساژ دانش، طبقه سوم، واحد ۱۰

TELL: 88830031-32

Fax : 88310746

EMAIL: info@pumpsab.ir

website: www.pumpsab.ir