دستگاه تصفیه آب کِنت ۱۳۹۶-۱۱-۷ ۱۱:۵۵:۰۴ +۰۰:۰۰

فروش دستگاه تصفیه آب کِنت

دستگاه تصفیه آب خانگی کِنت، دستگاههای ضدعفونی کننده میوه وسبزیجات کِنت، تصفیه هوا کِنت، دستگاههای سختی گیر رزینی کِنت

بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان نمایندگی محصولات دستگاه تصفیه آب کِنت

شرکت KENT به عنوان پیشرو در تکنولوژی اسمز معکوس در هند از سال ۱۹۹۹ آغاز به کار نموده وبا تلاش و کوشش خستگیناپذیر توانسته میلیون ها مشتری راضی در بیش از ۳۰کشور جهان داشته باشد,این شرکت توانسته است برای رسیدن به بزرگترینو با ارزشترین ثروت که سلامتی نامیده می شود قدم بزرگی برداشته که با ارائه محصولات بهداشتی درمانی KENT بازتاب آن کاملامشخص می باشد و هر کدام از محصولات این شرکت بیانگر تعهدات شرکت می باشد.
شرکت KENT با تکنولوژی RO+UV+UFموجب شده آبی که در اختیار مصرف کنندگان قرار میگیرد آبی ۱۰۰% سالم و پاک همراه با ذرات معدنی مورد نیاز بدن باشد. شرکت KENT حدودا ۳۰نوع محصول با ویژگی خاص تولید میکند.دستگاههای ضدعفونی کننده در چند مدل تولید میگردد: دستگاههای ضدعفونی کننده میوه وسبزیجات و تصفیه هوا دیگر محصول تولیدی KENTدستگاههای سختی گیر رزینی در اندازه های مختلف می باشد که قابلیت نرم کنندگی آب را جهت عدم رسوب در ماشین لباسشویی و ظرفشویی و آبگرمکن را داراست.

شرکت KENT در حال حاضر محصولاتش را به اغلب کشورهای آسیایی و آفریقایی و آمریکایی و اروپایی صادر می نماید.کلیه محصولات با آخرین تکنولوژی روز تولید شده و کیفیت و عملکرد محصولاتش دارای گواهی نامه هایی از سازمان های معتبر بین المللی می باشد.

شرکت KENT توانسته بهترین جایزه تصفیه آب خانگی را از یونسکو و سایر سازمانهای شناخته شده بین المللی دریافت نماید. در حال حاضر این شرکت با ۳۰۰۰ نفر پرسنل به طور مستقیم در هند و یک شبکه توزیع با ۲۰۰۰ توزیع کننده که هر کدام از توزیع کنندگان با ۱۰۰ نفر زیر مجموعه در شهرهای هند مشغول به کار میباشند ، فعالیت می کند.ودر حال حاضر دارای چهار کارخانه تولیدی با ظرفیت ۶۰۰٫۰۰۰ دستگاه تصفیه آب در سال است و در حال ساخت کارخانه جدیدی است که بتواند تولید آن را تا ۳ برابر افزایش دهد.

دستگاه تصفیه آب کنت
دانلود کاتالوگ

محصولات دستگاه تصفیه آب کِنت( KENT)

مخزن تصفیه دستگاه آبسرد کن

Crystal

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی

+Excell

دستگاه تصفیه آب کیسی

دستگاه تصفیه آب کیسی

GEM

دستگاه تصفیه آب دیواری

دستگاه تصفیه آب دیواری
+Grand

دستگاه تصفیه آب رومیزی

دستگاه تصفیه آب رومیزیPearl

دستگاه آب سرد کن و تصفیه آب

دستگاه آب سرد کن و تصفیه آب Perk

Prime

دستگاه تصفیه آب ۷ مرحله دیواری Prime

دستگاه تصفیه آب UF رومیزی(بدون نیاز به برق)

تصفیه آب UF رومیزی بدون نیاز به برق
Smart

تصفیه آب 3 مرحله ای

دستگاه تصفیه آب ۳ مرحله ای Ultra

دستگاه تصفیه آب سرشیری

دستگاه تصفیه آب سرشیری Top Guard

سوالات متداول و دانستنی های دستگاه تصفیه آب کِنت

در کل تصفیه آب به فرآیندی گفته می شود که طی آن مواد شیمیای،آلایند های بیولوژیکی،فلزات سنگین،گاز های معلق از آن حذف می شود. فرآیند تصفیه آب به شکل های مختلفی صورت می گیرد.
تقطیر،زلال سازی،میکروفیلتراسیون،اولترافیلتراسیون،اسمز معکوس،روش تصفیه غشایی،فیلتر تند ماسه ای تصفیه آب با روش اسمز معکوسآب در کل ناخالصی هی زیادی با خود دارد. امروزه تکنولوژی جدیدی به نام اسمز معکوس جایگاه خود را در جهان بدست آورده است. مناسب ترین و کاملترین روش جهت تصفیه آب می باشد.

این روش در اکثر کارخانه های بسته بندی آب و نوشابه و در صنایعی که آب زلال می خواهند بدست بیاورند استفاده می شود.سیستم اسمز معکوس راه خود را به منازل باز کرده است.وبه عنوان یک سیستم تصفیه آب محبوب خانگی در آمده است.این سیستم دقیقاً به روش اسمزی گیاهان طراحی شده است. فرآیندی است که طی آن مولکول های آب از یک غشاء به ضخامتی که قطر یک هزارم میکرون به وسیله فشار آب عبور داده می شود.

از آنجا که هریک از فناوری های تصفیه آب ، نوع یا انواع محدودی از آلاینده ها و آلودگی های موجود در آب آشامیدنی را حذف می کنند ، بنابراین هیچ کدام از روشها ، به تنهایی قادر به حذف کلیه آلاینده های موجود در آب نیستند. برای طراحی یک سیستم تصفیه آب آشامیدنی مناسب ، می بایست فن آوری های مختلف را با هم ترکیب کنیم تا به کیفیت مطلوب آب آشامیدنی دست پیدا کنیم.
هر یک از فن آوری ها ، می بایست در کنار روش های دیگر قرار بگیرد تا قابلیت حذف آلاینده های آب حداکثر شود. طرح کلی زیر ، یک سیستم تصفیه آب را نشان می دهد که برای تولید آب آشامیدنی با کیفیت بالا طراحی شده است.

۱- رسوب دادن

یکی از روش های تصفیه آب رسوب دادن مواد معلق سنگین بر اساس نیروی جاذبه است.

۲- آب جوش

استفاده از آب جوش در مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه، ۹۹% موجودات زنده را می کشد و اغلب مواد شیمیایی را تبخیر (فرار) می کند. در این روش تصفیه آب عناصر معدنی، فلزات، ذرات جامد و آلاینده های ظروف پخت و پز تغلیظ می شوند.

۳- تقطیر

تقطیر شامل جوشاندن و کندانس مجدد آب است. اما در این روش تصفیه آب بسیاری از مواد شیمیایی تبخیر شده و مجدداً در آب خروجی کندانس می شوند.

۴- تابش فرابنفش (UV)

تابش UV یک باکتری کش خوب است، اما قدرت کشندگی زیادی ندارد و فقط در تصفیه آب های فیلتر شده شفاف مؤثر است.

– نور فوق سفید (Super White Light)

این روش یک تکنولوژی جدید در تصفیه آب است و هنوز در مراحل ابتدایی است.

مواد شیمیایی

۵- کلر

کلر ضدعفونی کننده معمول و ارزان در تصفیه آب است؛ اما در غلظت های غیر مجاز سمی است. کلر آلودگی فیزیکی یا شیمیایی را کاهش نمی دهد. کلر در غلظت های غیرمجاز تولید کلسترول را افزایش داده و سرطانزا است و ایجاد بیماری های قلبی می کند.

۶- برم

برم در تصفیه آب استخرها استفاده می شود. بو یا مزه بدی ندارد، اما باکتری ها را به خوبی نمی کشد.

۷- ید

استفاده از ید در تصفیه آب عملی نیس و اغلب در اردوهای سربازی استفاده می شود.

۸- پراکسید هیدروژن (H2O2)

پراکسید هیدروژن باکتری ها را با رادیکال آزاد اکسیژن که به روش شیمیایی تولید می شود، می کشد و سمی است. پراکسید هیدروژن در موارد اورژانسی در تصفیه آب استفاده می شود.

۹- نقره

نقره باکتری کش مؤثری است، اما در تصفیه آب به علت تجمع در آب و عدم تبخیر ممکن است باعث مسمومیت شود.

۱۰- اسیدهای آلی غیر سمی

اسیدهای آلی غیر سمی باید با کاتیون و فقط در تصفیه آب واحدهای بزرگ کاربرد دارد.

۱۱- آهک و قلیاهای ملایم

آهک و ترکیبات قلیایی نیز باید با کاتیون و فقط در تصفیه آب واحدهای بزرگ یا فقط برای خشکشویی ها کاربرد دارد.

۱۲- مواد شیمیایی خنثی کننده

این مواد با مواد شیمیایی ناخواسته واکنش می دهند و تولید گاز و رسوب می کنند. اما مقدار مورد نیاز در تصفیه آب بر حسب مورد متفاوت است.

۱۳- کوآگولاسیون و فلوکولاسیون (انعقاد و لخته شدن)

در این روش تصفیه آب، مواد شیمیایی اضافه می کنند که باعث چسبیدن ذرات معلق به یکدیگر شده و فیلتراسیون و جداسازی بعدی آنها را تسهیل می کند.

۱۴- تبادل یون

در این روش تصفیه آب سدیم از نمک با استفاده از ستون های گلاکونیت (ماسه سبز)، رزین های آلی سنتتیک یا ژل زئولیت با کلسیم یا منیزیم جایگزین می شوند. بنابراین آب نرم (سبک) می شود. مواد معدنی، فلزات، مواد شیمیایی یا مواد بودار تحت تأثیر قرار نمی گیرد و آب تصفیه شده برای نوشیدن شور است.

فیلتراسیون

۱۵- ماسه غیر متراکم

در این روش تصفیه آب از ۱ متر مکعب شن به تدریج با سرعت ۲ لیتر در دقیقه عبور می کند و تا حدودی باکتری ها را حذف می کند.

۱۶- ماسه متراکم

در این روش تصفیه آب از ۱ متر مکعب ماسه متراکم با سرعت ۴۰ gpm عبور می کند و باید هر روز باز شویی (back wash) شود.

۱۷- خاک دیاتومه

خاک دیاتومه ذرات معلق کوچک را در سرعت های جریان بالا حذف می کند اما باید هر روز بازشویی شود و گران است.

۱۸- فیلترهای سنگ متخلخل / سرامیکی

این فیلترها کوچک اما گران هستند. این روش تصفیه آب، مواد شیمیایی، باکتری ها یا مواد بودار را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

۱۹- فیلترهای کاغذی یا پارچه ای

این فیلترها مصرفی هستند و ذراتی تا حد یک میکرون را فیلتر می کنند. اما در تصفیه آب ظرفیت بیشتر از آن را ندارند.

۲۰- ذغال

– ذغال متراکم (Carbon Block)

بهترین نوع فیلتر ذغالی است و می تواند مواد شیمیایی و سرب را حذف کند. اما به آسانی مسدود می شود. بنابراین در تصفیه آب باید همراه با یک پیش فیلتر رسوبی مورد استفاده قرار گیرد.

– ذغال گرانولی

ذغال گرانولی در تصفیه آب ارزان تر است. اما عیب آن این است که آب می تواند از اطراف گرانول ها جریان پیدا کند، بدون اینکه تصفیه شود.

– ذغال پودری

ذغال پودری ذرات خیلی نرمی است که برای تمیز کردن موضعی حجم های زیادتر آب مفید است. اما خیلی ریز است و ممکن است در تصفیه اب از بعضی فیلترها عبور کرده و توسط مصرف کننده همراه با آب خورده شود.

۲۱- اسمز معکوس (RO)

در این روش تصفیه آب یعنی RO (اسمز معکوس) از یک غشا با منافذ میکروسکوپی استفاده می شود که می تواند منجر به حذف مواد معدنی، نمک ها و حتی بسیاری از باکتری ها شود.

۲۲- آنزیم ها و باکتری ها

ترکیب آنزیم ها و باکتری ها می توانند آلاینده ها را حذف کرده و رسوبات و گل و لای را کاهش دهند.

اکسیداسیون

۲۳- هوادهی

در این روش تصفیه آب، آب را درون هوا اسپری می کنند تا محتوای اکسیژن آن را بالا ببرند تا ترکیبات بودار تجزیه شوند و گازهای محلول به تعادل برسند. اگرچه این روش نیازمند فضای زیاد است و گران بوده و باعث جذب آلاینده ها از هوا می گردد.

۲۴- ازن

ازن یک باکتری کش خیلی خوب است که مقدار زیادی رادیکال اکسیژن آزاد تولید می کند که میتوانند میکروارگانیسم های موجود در سطح را بکشنند.

در بعضی دستگاه های تصفیه آب خانگی از ازن استفاده می شود. همچنین ضدعفونی در تصفیه آب صنعتی مثلاً در برخی کارخانه ها برای شستشو و ضدعفونی سبزیجات و میوه ها، گاز ازن به درون آب تزریق می شود.

مرحله اول ، برای حذف آلاینده های اولیه در آب ، قبل از ورود به سیستم اصلی ، طراحی شده است. این مرحله به پیش تصفیه نیز معروف است. در این مرحله ، آلاینده هایی که ممکن است به سیستم اصلی اسمز معکوس (RO)آسیب بزنند و یا کارایی آن را کاهش دهند ، حذف می شوند. سیستم های پیش تصفیه می توانند از این قبیل باشند : فیلترهای کربنی که کلر را از آب حذف می کنند ، فیلترهای الیافی یا شنی و یا دیسکی که ذرات گل و لای ، لجن و آلودگی های معلق در آب را حذف می کنند و یا فیلترهای سختی گیر که نرم کننده آب هستند و سختی آب را کاهش می دهند تا مانع از رسوب گذاری آب شوند. در دستگاه های تصفیه آب خانگی ، معمولا از سه مرحله برای پیش تصفیه استفاده می کنند : دو مرحله فیلتر الیافی و یک مرحله فیلتر کربنی.
مرحله دوم در سیستم طراحی شده فوق ، مرحله اسمز معکوس (RO) است. RO قادر است ۹۰% تا ۹۵% ناخلاصی ها و آلاینده های محلول در آب را حذف کند. در واقع مرحله اسمز معکوس ، قلب یک سیستم های تصفیه آبکامل و کارامد است. چرا که طیف وسیعی از آلاینده ها را به طور موثر از آب حذف می کند.
اما ، فیلترهای غشائی RO که دارای منافذ بسیار بسیار ریز برای عبور ملکولهای آب هستند ، سرعت عبور آب را به شدت کاهش می دهند. به طوری که آب به صورت قطرات بسیار کوچک ، از خروجی این مرحله خارج می شود. در نتیجه وجود یک منبع ذخیره ساز ، برای جمع آوری آب تصفیه شده به وسیله فیلتر اسمز معکوس ، ضروری است.
وقتی از ذخیره کردن آب آشامیدنی سخن می گوییم ، می بایست پیش بینی های لازم را برای یک مشکل احتمالی دیگر بکنیم و آن بوی ماندگی و طعم کهنگی آب ذخیره شده است. به همین دلیل گام بعدی ، مرحله تازه سازی و حذف طعم و بوی کهنگی و ماندگی آب است. بهترین انتخاب برای این مرحله ، فیلترهای کربنی هستند که طعم و بوی نامطلوب آب را که ممکن است در اثر ماندن طولانی مدت آب در منبع ذخیره ، حاصل شده باشد حذف کرده و آب را گوارا می کنند.
علاوه بر مراحل ذکر شده فوق ، می توان بنا به ضرورت ، از مراحل مکمل دیگر استفاده کرد که از آن جمله می توان به اولترافیلتراسیون (UF) و اشعه ماورای بنفش (UV) برای ضدعفونی و استریل کردن آب آشامیدنی اشاره کرد.
این سیستم ترکیبی که در بالا به طور کامل توضیح داده شد ، قادر است بخش عمده ای از آلاینده های مختلف در آب آشامیدنی را حذف کرده و آبی سالم و گوارا تولید کند.
دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواجوی ، با بهره گیری از دانش و تجربیات کارشناسان تصفیه آب طراحی شده اند و شامل کلیه مراحل لازم برای تصفیه آب خانگی می باشند. در واقع این دستگاه ها ترکیبی از چند روش می باشند که به تمامی آنها در بالا اشاره شد.

خدمات پمپ 100%
خدمات بوسترپمپ 100%
تجهیزات جانبی پمپ 100%
منابع تحت فشار 100%

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، خیابان طالقانی، بعد از خیابان مفتح، پاساژ دانش، طبقه سوم، واحد ۱۰

(ده خط ویژه) TELL/FAX: 88830031-88830032

EMAIL: info@pumpsab.ir

website: www.pumpsab.ir