دستگاه تصفیه آب

به زبان ساده دستگاه تصفیه آب به دستگاهی گفته می شود که املاح مضر ، همچنین باکتری ، ویروس ها و تمامی عناصر مضر را از آب جدا کرده و آبی پاک و سالم در اختیار ما قرار می دهد. دستگاه های تصفیه آب مختلف روشهای متفاوتی برای تصفیه آب دارند مانند: زلال سازی ، فیلتر کردن و… ولی بهترین روش تصفیه آب که یک روش نوین در تصفیه آب است روش اسمز معکوس نام دارد که تمامی املاح مضر را از آب جدا کرده و آب با کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد. روش اسمز معکوس به زبان ساده روشی است که در آن آب را از فیلتری عبور می دهند که این فیلتر فقط اجازه عبور مولکول های آب را می دهد پس در نتیجه تمامی املاح از آب جدا می گردد.

تاریخچه تصفیه آب به سالهای بسیار دور بر می گردد انسان ها از ابتدا خانه های خود را در کنار رود خانه ها و منابع آب می ساختن و برای تصفیه آب خوراکی خود از روشهای اولیه ای مانند جوشاندن استفاده می کردند ، با گذشت زمان انسان ها رو به تصفیه آب به وسیله الیاف و پارچه آورد که این پارچه نمونه اولیه فیلتر های امروزی بوده است، البته در آن زمان سالم بودن آب را با تست مزه ، رنگ و بو می فهمیدند ، در ادامه انسانها رو به فیلتر های شنی آوردند به صورتی که آب را قبل از مصرف از یک سطح شنی عبور می دادند و در ادامه با گذشت زمان روز به روز صنعت تصفیه آب پیشرفته تر شد و در مقابل کیفیت آب های تصفیه شده هم بالاتر رفته است تا به امروز که در اغلب خانه ها دستگاه تصفیه آب وجود دارد و مردم از آب سالم استفاده می کنند.

دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب | بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان

محصولات دستگاه تصفیه آب گروه بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان

دستگاه  تصفیه آب

فیلتر های تصفیه آب

دستگاه  تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب

دستگاه  تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب

فروش برترین برندهای دستگاه تصفیه آب

شرکت KENT به عنوان پیشرو در تکنولوژی اسمز معکوس در هند از سال ۱۹۹۹ آغاز به کار نموده وبا تلاش و کوشش خستگی ناپذیر توانسته میلیون ها مشتری راضی در بیش از ۳۰کشور جهان داشته باشد,این شرکت توانسته است برای رسیدن به بزرگترینو با ارزشترین ثروت که سلامتی نامیده می شود قدم بزرگی برداشته که با ارائه محصولات بهداشتی درمانی KENT بازتاب آن کاملامشخص می باشد و هر کدام از محصولات این شرکت بیانگر تعهدات شرکت می باشد.
ادامه مطلب

شرکت پمپ سازی(Stream) کشور چین که در انواع پمپ های شناور, کفکش, لجن کش, خانگی, پمپهای طبقاتی عمودی, افقی و سانتریفوژ کشاورزی، کارواش و شستشو،و همچنین دستگاه تصفیه آب، انواع منابع تحت فشار آب و لوازم جانبی صنایع پمپ، با کیفیت بی نظیر و تنوع وسیعی برخوردار می باشد. مارک Stream ترکیب واقعی از کیفیت برتر و قیمت مناسب بوده و در مدت زمان کوتاه سهم مهمی از بازار پمپ را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است.

ادامه مطلب

سوالات متداول و آخرین مقالات دستگاه تصفیه آب

تصفیه آب (به انگلیسی: Water purification)، به فرایندهایی گفته می‌شود که طی آن مواد شیمیایی نامطلوب، آلاینده‌های بیولوژیکی، جامدات معلق و گازها از آب آلوده حذف می‌شوند، تا قابل آشامیدن یا مصرف کشاورزی گردد. به طور کلی روش‌های مورد استفاده عبارتند از فرایندهای فیزیکی مانند فیلتراسیون، ته‌نشینی، تقطیر و فرایندهای زیستی مانند فیلترهای شنی و ماسه‌ای کند، کربن اکتیو (کربن فعال) و فرایندهای شیمیایی مانند کلرزنی، ازن‌زنی، دفلوکولانت، استفاده از تابش الکترومغناطیسی مانند میکروب‌کشی با پرتو فرابنفش.

فرایند تصفیه آب ممکن است به کاهش غلظت ذرات معلق یا ذرات محلول در آب از جمله ذرات معلق، انگل‌ها باکتری‌ها، جلبک‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها و طیف وسیعی از مواد محلول و ذرات معلق موجود در آب منجر شود.

دستگاهی می باشد که تمامی عناصر مضر و باکتری ها و همچنین املاح مضر و آلوده کننده آب را طی فرایندی جداسازی کرده و آب سالم و عاری از هرنوع باکتری تحویل می دهد.
دستگاه های تصفیه آب روش های متفاوتی برای این فرایند دارند.مانند:زلال سازی،فیلتر کردن،اسمز معکوس و ….از روش های مرسوم این دستگاه ها می باشد.
جوشاندن و تقطیر کردن میتواند تا حدی آب آشامیدنی را تصفیه نماید،اما برای تصفیه کامل تر و با کیفیت تر آن می بایست از روش های نوین استفاده کرد،که دستگاه تصفیه آب یکی از این روش های نوین است.
دستگاه های تصفیه آب دارای 5 یا 6 مرحله کاری می باشند،که 3 مرحله آن پیش تصفیه می باشد.
مرحله اول ذرات معلق شن و ماسه و زنگ لوله را از بین می برد.
مرحله دوم،فیلتر کربن گرانول که وظیفه حذف کلر و ذرات معلق را بر عهده دارد.
مرحله سوم فیلتر کربن بلاک قرار می گیرد،که طعم و بوی نامطبوع آب آشامیدنی را از بین می برد.
مرحله چهارم فیلتر ممبران قرار دارد که ذرات معلق را تا0001./میکرون از بین می برد.
مرحله پنجم فیلتر پست کربن است،که طعم و بوی آب را در تانک ذخیره دستگاه تصفیه آب بهبود می بخشد و مانع از تجمع میکروب و بوی نامطبوع آب می شود.
مرحله ششم فیلتر مینرال قرار دارد که تمامی مواد مغذی که ممکن است در طی مراحل تصفیه از بین رفته باشد را برمیگرداند.
خدمات پمپ 100%
خدمات بوسترپمپ 100%
تجهیزات جانبی پمپ 100%
منابع تحت فشار 100%

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، خیابان طالقانی، بعد از خیابان مفتح، پاساژ دانش، طبقه سوم، واحد 10

(ده خط ویژه) TELL/FAX: 88830031-88830032

EMAIL: info@pumpsab.ir

website: www.pumpsab.ir

بستن منو