پمپ آب کارواشی پیستونی اینتر

پمپ آب کارواشی پیستونی اینتر

SSE

فروش پمپ آب کارواشی پیستونی اینتر

دارای کاربرد :مناسب برای استفاده در تجهیزات خشک کن، سیستم های تمیز کننده صنعتی، سیستم های کارواش، تجهیزات سند بلاست و کاربرد های ویژه دیگر.

پمپ پیستونی دارای فشاری بالا و دبی (حجم آب خروجی) پایینی می باشند. از پمپ های پیستونی به وفور در کارخانجات – کارگاه ها و صنایع استفاده می شود. پمپ های پستونی دارای مدل های متفاوتی می باشند که با توجه به کاربرد آن ها تقسیم بندی می شوند. به طور مثال برای دستگاه های اب شیرین کن از پمپ های پیستونی استیل استفاده می شود و برای کارخانه جاتی که نوشیدینی های گازدار تولید می کنند از پمپ های پستونی آب گرم (دارای پکینک مخصوص) استفاده می شود. در حالت کلی می توان گفت که پمپ های پستونی اکثرا از جنس برنج می باشند و در بعضی از مواقع از جنس آلمنیوم هم ساخته می شوند.

پمپ های پیستونی اینتر به سری های مختلف با توجه به کاربری آن ها تقسیم بندی می شوند. پمپ های انتر شامل دسته های پمپ فشار بالا- پمپ پستونی دمای بالای اینتر- پمپ پیستونی دایرکت ردایو اینتر ایتالیا – پمپ پستونی مه پاش و میست اینتر و پمپ استنلس استیل اینتر ایتالیا می باشند. پمپ های فوق چون تمامی آن ها موجود بازار ایران نمی باشند بنا بر حسب سفارش وارد می گردند.

پمپ آب کارواشی پیستونی اینتر SSEایتالیا

مشخصات پمپ آب کارواشی پیستونی اینتر INTER

خدمات پمپ 100%
خدمات بوسترپمپ 100%
تجهیزات جانبی پمپ 100%
منابع تحت فشار 100%

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، خیابان طالقانی، بعد از خیابان مفتح، پاساژ دانش، طبقه سوم، واحد 10

TELL: 88830031-32

Fax : 88310746

EMAIL: info@pumpsab.ir

website: www.pumpsab.ir

پایا گسترش خورشید تابان 
دریافت جدیدترین لیست قیمت و کاتالوگ ها
جهت دریافت جدیدترین و بروزترین کاتالوگ ها و لیست قیمت های بروز و افزایش دانش در زمینه پمپ و آبرسانی ایمیل خود را وارد کنید
می خواهم کاتالوگ ها را دریافت کنم
همچنین میتوانید با تماس با کارشناسان ما ازمشاوره کارشناسان زبده استفاده کنید
close-link