پمپ مایعات غلیظ و فاضلابی

Sewage |80/250

فروش پمپ مایعات غلیظ و فاضلابی

توانایی پمپاژ مواد با غلظت بسیار بالا-جریان یکنواخت سیال- NPSH بسیار پایین -حداقل سر و صدا-سهولت مونتاژ ، دمونتاژ-تعمیرات و نگهداری آسان-خمیر کاغذ، چسب، رزین، ماسکوئیت

این نوع پمپ با قدرت مکندگی بالا جهت انتقال طیف وسیعی از فرآورده ها و مایعات حاوی گاز یا مواد جامد با ویسکوزیته یا غلظت بسیار بالا تا حداکثر ۳۰٫۰۰۰ سانتی متر با هر نوع مواد غلیظی که در صنایع غذائی،شیمیایی،داروسازی،آرایشی بهداشتی و رنگسازی بکار میرود مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین برای پر نمودن ظروف متعدد نیز مناسب می باشد.

پمپ های انتقال مایعات غلیظ که شامل نفت خام،قیر، خمیر کاغذو…می باشد.این پمپ ها در همه صنایع شیمیایی و مواد غذایی کاربرد دارد.

این پمپ ها با طرح های گوناگونی ساخته می شوند.

وسیله‌ای مکانیکی برای انتقال مایعات است که با افزایش فشار جریان آن، امکان جابجایی را به ارتفاعی بالاتر (با افزایش هد) یا حتی پایین دست (معمولاً حوضچه یا مخزن) فراهم می‌آورد. پمپ کاربردهای فراوان در صنعت و حتی در وسایل نقلیه دارد. مانند پمپ بنزین یا پمپ آب خودرو تا پمپ‌های بزرگ برای پر کردن حوضچه‌های تعمیر کشتی. تلمبه‌های رایج و قدیمی شامل تلمبه باد برای باد کردن چرخ دوچرخه، موتور سیکلت یا تایر خودرو و همچنین تلمبه‌های دستی که آب یا سوخت را از مخزنی (مانند چاه آب) با مخزنهای دیگر منتقل می‌کنند، می‌شود.

استفاده از پمپ (تلمبه) برای جابجا کردن فاضلاب به علت وجود مواد معلقی از قبیل شن ، ماسه ، چوب و غیره در آن به سادگی کاربرد پمپ در آبرسانی نیست. لذا باید کوشش نمود تا آنجا که ممکن است از طرح چنین تأسیساتی در شبکه جمع آوری فاضلاب شهرها خودداری نمود. تنها در حالتهایی که شیب شهر کم و امکان جریان فاضلاب در کانال با نیروی ثقل و با حداقل سرعت لازم موجود نباشد باید به طرح ایستگاههای پمپاژ مبادرت ورزید. البته لازم به یاد آوری است که استفاده از پمپ در تأسیسات تصفیه خانه فاضلاب غالبا اجتناب ناپذیر است.

انتقال فاضلاب

پمپ مایعات غلیظ و خمیر کاغذ

مشخصات پمپ مایعات غلیظ و فاضلابی (PGKT)

خدمات پمپ 100%
خدمات بوسترپمپ 100%
تجهیزات جانبی پمپ 100%
منابع تحت فشار 100%

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، خیابان طالقانی، بعد از خیابان مفتح، پاساژ دانش، طبقه سوم، واحد 10

TELL: 88830031-32

Fax : 88310746

EMAIL: info@pumpsab.ir

website: www.pumpsab.ir

بستن منو