گروه بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان

بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان

گروه بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان با در اختیار داشتن بیش از دو دهه سابقه حرفه ای و بیش از ۲۵ کارگروه متخصص، متهعد و کارآزموده در راستای ارتقا و بهبود تامین و خدمات سیستم های خرید بوستر پمپ آبرسانی و آتشنشانی، پمپ های آبرسانی خانگی، صنعتی، و نیمه صنعتی و تجهیزات مربوطه اعم از مخازن تحت فشار و تیوپ، لوازم استخر، تجهیزات تاسیساتی، موتور خانه ای و جانبی مانند اتصالات، شیرآلات بنا نهاده شده است.این شرکت در جهت افزایش رضایت مشتریان با در نظر گرفتن و رعایت موازین اخلاقی همچون صداقت و درستکاری، ارائه محصولات با کیفیت بالا، خدمات پس از فروش منظم با بهره گیری از نیروی کار حرفه ای و به دنبال آن گسترش امکانات ارائه مطالب علمی و کاربردی، بهبود دانش مشتریان گام بردارد

فروش انواع پمپ آب، منابع تحت فشار و تجهیزات جانبی

چشم انداز ما

پایا گسترش خورشید تابان افتخار دارد در بازه وسیعی از محصولات و خدمات با به‌کارگیری و پیروی از استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ و به روز رسانی فناوری در جهت ارائه راه حل های مناسب در راستای حفظ، نگهداری و صرفه جویی منابع مشتریان و سفارش دهندگان مطابق با نیاز های مصرفی در ایران گام موثری بردارد.

فروش بوستر پمپ (آبرسانی، آتش نشانی، آبیاری)

فروش بوستر پمپ :دستگاهی است که به طور کلی فشار جریان مایع را افزایش می دهد. بوستر پمپ آب وظیفه دارد در جاهایی که جریان آب متغیر است، آن را متعادل سازد.ما تولید کننده بوستر پمپ های با دور ثابت و دور متغییر با حوزه کاربری بسیار متنوع بر اساس سفارشات و نیاز پروژه ها می باشیم.

فروش تجهیزات استخری

فروش تجهیزات استخری :در شرکت پایا گسترش خورشید تابان هدف بیشتر از فراهم آوردن تجهیزات برای شماست. ما قصد داریم تا محیطی آرام و دور از هرگونه نقص و مشکل را برای استخر شما فراهم کنیم و بیش از 25 سال است که به صاحبان استخر ها در سراسر دنیا در این راستا کمک می کنیم تا از محیط آرام استخر خود لذت ببرند. هدف ما این است که شما با داشتن لوازم با کیفیت بالا و قیمت مناسب مناسب با آن، بزرگترین دغدغه خود درباره استخرتان پوشیدن لباس شما باشد. محصولات ما شامل رنج کامل از پمپ ها، فیلتر ها، گرم کن ها، جاروب هاو لوازم نظافت و پاک کننده اتوماتیک استخر و انواع چراغ می باشد. ارائه بهترین سیستم های ضد عفونی کننده کلر و تنظیم RX و PH باعث عملکرد متناسب این اجزا می شود که در نهایت بتواند استخر شما را در بهترین وضعیت نگه دارد. هدف پایا گسترش خورشید تابان (Sunrise) داشتن لحظات خوب در کنار شماست.

فروش تجهیزات تاسیساتی، دیزل ژنراتور، لوله و اتصالات

فروش تجهیزات تاسیساتی:در مورد تاسیسات مکانیکی نظرات مختلفی وجود دارد اما می‌توان گفت: تاسیسات مکانیکی دانش مبارزه با طبیعت است. بر خلاف جاذبه آب را بالا کشیدن، گرما در فصل سرد و سرما در فصل گرم، هوای تازه در اجتماعی از انسانها، تخلیه گازها از محل تولید و… . تاسیسات مکانیکی دانش رفاه جانداران در مبارزه‌ای تمام عیار با طبیعت است.

تجهیزات لوله و اتصالات:شرکت پایا گسترش خورشید تابان مفتخر است که با تامین کردن اتصالات ساختمانی اعم از انواع لوله های فلزی-پلاستیکی و انواع شیرهای فلکه و انواع کنتور آب، گاز و غیره و همینطور انواع شیرآلات بهداشتی با همکاری بهترین برندها از جمله CIMM، فاراب، سوپرپایپ، میرآب، وگ و غیره نیاز شما عزیزان را تامین کند.

دیزل ژنراتور: از ویژگی های ژنراتورها می توان کلاس عایقی H، خود تحریک و خود تنظیم بودن، بی زغال بودن، دمپر سیم پیچ کاملاً پیوسته، وجود توری های، محافظ ورود اشیاء و اجسام خارجی به داخل ژنراتور، عایق نفوذ آب، ولتاژ رگلاتور حافظ کاملا اتوماتیک از بار کامل تا بی باری کامل، ضریب قدرت 0.8، قابلیت تولید انرژی در آب و هوای نامساعد گرمایی، سرمایی و مزطوب نام برد.

پایا گسترش خورشید تابان 
دریافت جدیدترین لیست قیمت و کاتالوگ ها
جهت دریافت جدیدترین و بروزترین کاتالوگ ها و لیست قیمت های بروز و افزایش دانش در زمینه پمپ و آبرسانی ایمیل خود را وارد کنید
می خواهم کاتالوگ ها را دریافت کنم
همچنین میتوانید با تماس با کارشناسان ما ازمشاوره کارشناسان زبده استفاده کنید
close-link