انواع گیربکس

فروش انواع گیربکس

بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان /انواع الکتروگیربکس

ماشینهای ساده وسایلی هستندکه بدون تتغییردرمقدارکار،انجام آن رااسان می کنندویا به تعریف دیگراینگونه وسایل انسان راقادرمی سازد که به کمک نیروی کم اجسام سنگین تری راجابجاکند مانند:اهرمها-قرقره ها-جرثقیل ها-چرخدنده هاو….

چون برای اثبات روابط اصلی ماشینهای ساده ؛ازتساوی کارصحبت می شودلذاابتدا کار راتعریف می کنیم:

تعریف کار:هرگاه نقطه اثرنیرویی تغییرمکان پیداکندگوییم کارانجام شده است بنابراین برای انجام کارنیازبه دوعامل نیرو(F)وتغییرمکان (S)می باشد

W=F×S(کار)

تعریف نیرو:نیروعاملی است که باعث حرکت ،تغییرحرکت ویاتغییرفرم دراجسام می گردد.

اجسام مختلف وقطعات ماشین آلات ممکن است درآن واحد تحت تاثیر نیروهای مختلفی قرارگیرندکه مقدار،امتدادجهت ونقطه اثرآنهاباهم متفاوت باشد.دراینگونه مواردازترکیب آنهانیروی معادلی بدست می آورندکه به تنهایی بتوانداثرهمه نیروها راداشته باشداین نیرورا نیروی برایند می نامند.

گشتاور: نیرویی که بخواهد قطعه ای راحول محوری بگردانددرآن قطعه تولیدگشتاورمی نماید.

باتوجه به اینکه مقدارکار(W)نیزازحاصلضرب مقدارنیرودرتغییرمکان بدست می آیدلذاگشتاور وکارمی توانندواحدمشترک N.M راداشته باشندولی بایستی توجه داشت که مقدارآنهادریک قطعه گردنده مساوی نمی باشد بعنوان مثال دردستگاه لنگی که بانیروی ثابتی می گرددگشتاورثابت مانده ولی مقدارکاربه نسبت مسافتی که نیروطی میکندتغییرمی یابد.

گیربکس ها که درزبان فارسی معادل آن “جعبه دنده “می باشد ماشینهایی هستندکه بعدازموتوریا سرراه وسایل صنعتی قرارمی گیرندو می توان باکم وزیادکردن نسبت توسط مکانیزم داخل گیربکس ،گشتاورموردنیازدستگاه رابدست آورد.

گیربکس ها به دودسته تولید می گردند ؛دسته اول گیربکس های کاهنده ودسته دوم گیربکس های افزاینده

گیربکس

محصولات گیربکس گروه بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان

الکتروگیربکس

الکتروگیربکس هالوشفت آویز

گیربکس مرکب

الکتروگیربکس مرکب

الکتروگیربکس

الکتروگیربکس پایه دار و فلنج دار

فروش برترین برندهای گیربکس

شرکت الکترو گیربکس YILMAZ REDUKTOR با سابقه ۵۰ سال تولید انواع گیربکس های صنعتی در حال حاضر یکی از مدرنترین و قدرتمندترین تولید کنندگان این محصول در سطح جهان می باشد.
ادامه مطلب

این شرکت در سال 1360 به عنوان اولین تولید کننده انواع الکتروگیربکس صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود و پس از حدود 3 دهه فعالیت مستمر در این زمینه یکی از بهترین تولید کنندگان کشور می باشد.
ادامه مطلب

شرکت گیربکس سهند طي سال 1362 در شهر اصفهان شروع به فعالیت صنعتی نمود و هــمگام با شرایط خاص کشور و خیزش صنعتی جامعه ایران، به تولید گیربکسهای حلزونی پرداخت.

ادامه مطلب

شرکت گیربکس اصفهان پیشرو در طراحی و تولید انواع گیربکسهای صنعتی در اواسط سال 1354 شمسی کار قطعه سازی را در کارگاهی به مساحت ۲۰۰ مترمربع در اصفهان آغاز نمود .

ادامه مطلب

در صنعت تولید گیربکس ایران محصولات رهنما همیشه پیشتاز و یکی از مهمترین گزینه های انتخاب صاحبان صنایع مختلف بوده است. این نه تنها به دلیل قابلیت اطمینان بالای محصولات، بلکه به دلیل کیفیت بالا غیر قابل رقابت محصولات بوده است.
ادامه مطلب

سیستم های حرکتی Dana Brevini در دهه 60 به عنوان Fratelli Brevini آغاز شد، سپس در بخش مکانیکی / هیدرولیکی بیش از 50 سال نقش اصلی را ایفا کرد.
ادامه مطلب

سوالات متداول و آخرین مقالات گیربکس

گیربکس(جعبه دنده) وظیفه انتقال و تغییر دور و گشتاور(قدرت) را به عهده دارد.این عمل به وسیله چرخدنده هایی که در داخل گیربکس قرار دارد،انجام میگیرد.نحوه ی کاهش و یا افزایش دور بستگی به قطر چرخدنده های درگیر شده دارد.چنانچه قطر چرخدنده محرک بزرگتر باشد باعث افزایش دور خرجی و کاهش قدرت(گشتاور) میشود و اگر چرخدنده محرک کوچک باشد سرعت کاهش پیدا کرده و قدرت(گشتاور) افزایش پیدا می کند.

1) گیربکس های کاهنده دور
2) گیربکس های افزاینده دور

1) گیربکس با چرخدنده های ساده
2) گیربکس با چرخدنده های هلیکال
3) گیربکس با چرخدنده جناغی
4) گیربکس با چرخدنده حلزونی
5) گیربکس با چرخدنده اسپیرال
6) گیربکس با چرخدنده خورشیدی

در صنایع نیروگاهی و پالایشگاهی و صنعت پترو شیمی که به گیربکس های پر دور نیاز است.
خدمات پمپ 100%
خدمات بوسترپمپ 100%
تجهیزات جانبی پمپ 100%
منابع تحت فشار 100%

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، خیابان طالقانی، بعد از خیابان مفتح، پاساژ دانش، طبقه سوم، واحد 10

(ده خط ویژه) TELL/FAX: 88830031-88830032

EMAIL: info@pumpsab.ir

website: www.pumpsab.ir

پایا گسترش خورشید تابان 
دریافت جدیدترین لیست قیمت و کاتالوگ ها
جهت دریافت جدیدترین و بروزترین کاتالوگ ها و لیست قیمت های بروز و افزایش دانش در زمینه پمپ و آبرسانی ایمیل خود را وارد کنید
می خواهم کاتالوگ ها را دریافت کنم
همچنین میتوانید با تماس با کارشناسان ما ازمشاوره کارشناسان زبده استفاده کنید
close-link